23 października 2023

ZSB w Radomiu na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej XIX Radomskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych

Aktualności Sport

Ogromny sukces nauczycieli wychowania fizycznego! 

Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej XIX Radomskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych chłopców. Pani Dyrektor Maria Świerczyńska odebrała puchar z rąk Prezydenta Miasta Radomia za zdobycie przez reprezentantów szkoły najwyższego miejsca na podium. Natomiast pani Katarzyna Kucharczyk, nauczycielka wychowania fizycznego, otrzymała nagrodę Prezydenta Miasta Radomia za szczególne osiągnięcia sportowe. 

Gratulacje dla wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego oraz dla usportowionej młodzieży.

Pani Katarzyna Kucharczyk otrzymała również z rąk pana Prezydenta Miasta Radomia i Prezesa Szkolnego Związku Sportowego brązową Oznakę „Za Zasługi dla Sportu” nadaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.