Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, zbliżamy się do wyjątkowego momentu podsumowania całorocznej pracy, wysiłku i wspólnych doświadczeń. To czas, w którym zatrzymujemy się na chwilę, by spojrzeć na to, co udało się osiągnąć, i z dumą zamknąć kolejny etap naszej szkolnej drogi.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2026 r. o godzinie 10:00 w hali sportowej, gdzie zapraszamy wszystkie klasy technikum oraz szkoły branżowej.
Po jej zakończeniu klasy wraz z wychowawcami przejdą do sal wskazanych w harmonogramie:
– 1tb1 sala konferencyjna
– 1tb2 208
– 1tg 309c
– 1tos 308c
– 1tw kamerton
– 1twd 204
– 2tb 312c
– 2tg 110
– 2tow sala konferencyjna
– 3tb1 207
– 3tb2 205
– 3tg1 103
– 3tg2 104
– 3tis 001
– 3tod 307
– 3tw 108
– 3twd 114
– 4tb1 304
– 4tb2 203
– 4tbd 302
– 4tw 201
– 4tg1 305
– 4tg2 403c
– 4tg3 107
– 4tos sala R
– 1T sala kinowa
– 1TS 206
– 1MR 102
– 2T 109
– 2RS 404c
– 3T 311c
– 3TS 310c
– 3MR 402c
Niech ten dzień będzie pełen uśmiechu, wdzięczności i dobrych wspomnień.
Życzymy wszystkim pięknego zakończenia roku oraz wspaniałych, bezpiecznych wakacji!
zakonczenierokukoniecszkolywakacjeuczniowiebudowlankaszkolazsb





