29 listopada 2022

Wycieczka uczniów ZSB do Łodzi

Aktualności

Uczniowie klas: 3bp1, 1tb2 oraz 3gp wraz z nauczycielkami: Anną Bieńkowską, Katarzyną Kucharczyk i Lidią Łyżwą pojechali 29 listopada na wycieczkę do Łodzi. W programie znalazło się wiele atrakcji.

Na początek ZOO i Orientarium. Świat przyrody Azji Południowo-Wschodniej uczniowie mogli poznać z trzech perspektyw – z powietrza, z lądu i pod wodą. Między innymi w podwodnym tunelu oglądali kąpiel słoni.

Kolejnym punktem wycieczki było Experymentarium. To interaktywna wystawa, na której skomplikowane zagadnienia z wielu dziedzin nauki i techniki każdy mógł odkrywać poprzez zabawę. Paintball laserowy w centrum Arena Laser Games był ostatnim punktem programu. Wymagająca kondycji fizycznej i sprawności umysłowej zabawa sprawiła, że wszyscy zadowoleni i szczęśliwi ruszyli w drogę powrotną, by kolejnego dnia z energią pójść na lekcje. Drogę powrotną umilali sobie wspólnym śpiewem.