15 lutego 2019

Warsztaty – Historia Ireny Sendlerowej.

Aktualności

15 lutego odbyły się w naszej szkole warsztaty, w których wzięło udział ponad dziewięćdziesiąt osób z kilku szkół. Po seansie „W imię ich matek. Historia Ireny Sendlerowej” uczestnicy wzięli udział w dyskusji na temat historii i współczesnych postaw.

Uczestnikami byli uczniowie i nauczyciele: Zespołu Szkół STO w Warszawie, PSP nr 34 w Radomiu, PSP im. Mikołaja Kopernika w Bieniędzicach, Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Mariówce, Liceum Ogólnokształcącego im. Lotników Polskich w Oleśnie, Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Technicznych, XIII Liceum Ogólnokształcącego.

Warsztaty zorganizowane w ramach ogólnopolskiego programu edukacji filmowej Filmoteka Szkolna we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.