10 lutego 2022

Uczniowie ZSB w Radomiu wśród najlepszych w Polsce

Aktualności

Mirosław Bielecki, uczeń klasy 2MTp, zdobył wicemistrzostwo Polski w Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”. Do zawodów przygotował go Pan Ryszard Kaczyński, a zajęcia praktyczne w systemie dualnym odbywał na budowie ARBUD w Radomiu.

Mikołaj Kaczmarek, uczeń klasy 3TK, zajął czwarte miejsce. Do Turnieju przygotowali go nauczyciele: Pan Sylwester Wesołowski i Pan Marcin Moskwa.

Laureaci i finaliści turniejów i olimpiad tematycznych są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego, zgodnie z art. 44zzze ustawy o systemie oświaty (Dz. U. z 2020 r. poz. 1327, z późn. zm.).

 

Turniej Budowlany „Złota Kielnia”, który sprawdza wiedzę zawodową i umiejętności praktyczne w wyuczonym zawodzie, odbył się 1-4 lutego 2022 r na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury w Poznaniu.

 

Gratulujemy!