6 grudnia 2022

Uczniowie ZSB w Centrum Wspinaczkowym Grota

Aktualności

Szósty grudnia 2022 roku był wyjątkowy dla uczniów klasy 1tbd. Razem z wychowawczynią, panią Karoliną Borowiecką-Kozieł postanowili spędzić go inaczej niż zwykle. Rozpoczęli od spotkania przy dobrym burgerze, by wzmocnić się przed czekającym ich wyzwaniem. Potem udali się do Centrum Wspinaczkowego Grota przy ul. Słowackiego 100 w Radomiu. To miejsce wyjątkowe – zarówno dla wytrawnych alpinistów, jak i dla amatorów, którzy chcą sprawdzić, na czym polega ten wyjątkowy sport. Mnogość wspinaczkowych tras w Grocie i ich różne stopnie trudności sprawiły, że każdy mógł spróbować swoich umiejętności na ścianie. Na początku odbyło się szkolenie pod okiem instruktorów. Potem próba sił, pokonywanie lęków i obaw na ściance. A na koniec – radość i satysfakcja z każdego wejścia. To była prawdziwa przygoda, warta kolejnego przeżycia!