16 listopada 2022

Uczniowie ZSB w Centrum Szkolenia Knauf

Aktualności

Dwudziestu uczniów z klas: 4tb2, 4pb2 i 4bdp uczestniczyło w szkoleniu dotyczącym systemów suchej zabudowy w Centrum Szkolenia Knauf. Zajęcia odbyły się 14 i 15 listopada 2022 r. w Kleszczowie.

W części teoretycznej szkoleniowcy przedstawili szeroką gamę produktów firmy Knauff Sp. z o.o. Omówiono rodzaje i zastosowanie profili stalowych oraz płyt gipsowo-kartonowych w tym płyty Knauf Cleaneo Akustik. Przedstawili bogatą ofertę z wełny mineralnej i wełny drzewnej od Knauf Insulation. Zaprezentowali systemy sufitowe, ścienne oraz obróbkę powierzchni.

W części praktycznej uczniowie pod okiem pracowników firmy Knauf wykonywali montaż przedścianki i ściany działowej z otworem drzwiowym.

Podczas szkolenia był też czas na zwiedzenie fabryki Knauf, w której produkowane są między innymi płyty kartonowo gipsowe.