28 kwietnia 2022

Uczeń ZSB w Radomiu finalistą XXXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Aktualności Uczniowie

Jan Ziętek, uczeń klasy 3tb1, zakwalifikował się do finału XXXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, który odbył się 9. kwietnia 2022 r. w Opolu. Dzięki temu Jan uzyskał uprawnienia do zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego.

W Eliminacjach Okręgowych XXXV OWiUB, 5. marca 2022 r. w Warszawie, wzięli udział także: Karolina Ciechowicz, Marta Ciechowicz, Edyta Jastrzębska, Natalia Skrzypowska, Aleksandra Szymańska (z klasy 3tb1) oraz Patrycja Adamkiewicz (z klasy 3tb2).

Sukcesy uczniów są efektem wytrwałej współpracy z nauczycielami. Przygotowania do eliminacji koordynowali: pan Bartosz Mazur, który był też opiekunem uczniów reprezentującym naszą szkołę, oraz pani Małgorzata Górka-Nagrocka.

Wszystkim należy się uznanie, podziękowania i gratulacje!

Życzymy sukcesów w budowaniu własnej przyszłości zawodowej!