22 grudnia 2022

Szkolne spotkania przedświąteczne – Wigilia 2022 w ZSB

Aktualności

21 grudnia 2022 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu odbyło się przedświąteczne spotkanie wigilijne. Gośćmi honorowymi byli: Zastępca Prezydenta Miasta Radomia p. Katarzyna Kalinowska, Mazowiecka Kurator Oświaty p. Aurelia Michałowska, Dyrektor Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Radomiu p. Adrian Barański, Ksiądz Biskup Marek Solarczyk, Ksiądz Kanonik Mirosław Nowak, Proboszcz Parafii św. Jana Chrzciciela w Radomiu oraz była Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu p. Jolanta Skoczylas.


Pani Dyrektor Maria Świerczyńska powitała zaproszonych gości, zgromadzonych nauczycieli, pracowników szkoły i emerytowanych nauczycieli oraz uczniów. Życzenia dla szkolnej społeczności przekazały Panie: Zastępca Prezydenta Miasta Radomia Katarzyna Kalinowska oraz Mazowiecka Kurator Oświaty Aurelia Michałowska. Po części artystycznej głos zabrał również Biskup Radomski Marek Solarczyk.


Młodzież z klas technikum ZSB: 1tb2, 1tbd, 1tg2, 2gp, 3bdp, 4gp, 4tw, 4tb2, 4tos oraz pierwszej klasy Liceum C-NB Feniks zaprezentowała tradycyjne jasełka. Uczniowie podczas przedstawienia wykazali swoje talenty wokalne, muzyczne i aktorskie. Opiekę merytoryczną, artystyczną i techniczną sprawowali nauczyciele: p. Danuta Drążyk, p. Beata Kaszuba, p. Iwona Dryja i p. Bartosz Mazur.


Szkolna Wigilia to wyjątkowa okazja, by być ze sobą, rozmawiać i wspólnie kolędować. Zdjęcia można oglądać w galerii na stronie szkoły.