14 października 2022

Święto Edukacji Narodowej

Aktualności

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Uczniowie!
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyjmijcie życzenia zdrowia i pomyślności oraz serdeczne podziękowania za poświęcenie i trud, z jakim wykonujecie swoje obowiązki. Życzymy Wam dużo siły, wiary w siebie i satysfakcji w pracy! Niech nam wszystkim przyświeca myśl, że wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.
Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu


Święto Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu to okazja do zaprezentowania talentów uczniów podczas występu taneczno-muzyczno-recytatorskiego oraz wyróżnienia nauczycieli i pracowników szkoły za ich pracę.


W tym roku obchodziliśmy to święto razem z uczniami inauczycielami I Liceum Ogólnokształcącego CN-B Feniks.