13 października 2021

Święto Edukacji Narodowej

Aktualności

Życzenia od Dyrekcji:

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Uczniowie!
Z okazji Święta Edukacji Narodowej przyjmijcie życzenia zdrowia i pomyślności oraz serdeczne podziękowania za poświęcenie i trud, z jakim wykonujecie swoje obowiązki. Życzymy Wam dużo siły, wiary w siebie i satysfakcji w pracy! Niech nam wszystkim przyświeca myśl, że wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.
Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu


Życzenia od Uczniów:

Szanowni Nauczyciele!

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację.

Wierzymy, że Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna.

Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!

Samorząd Uczniowski ZSB w Radomiu