22 stycznia 2023

Studniówka 2023 w Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu

Aktualności

W Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu maturzyści rozpoczęli odliczanie do matury tradycyjną studniówką. Impreza odbyła się w sobotni wieczór, 21 stycznia 2023 roku. W zabawie, którą zorganizowali rodzice maturzystów, wzięli udział nauczyciele i uczniowie sześciu klas technikum: geodezyjnego, budowlanego, budowy dróg, robót wykończeniowych, urządzeń sanitarnych i ochrony środowiska.

Część oficjalną rozpoczęły: Pani dyrektor Maria Świerczyńska wraz z Panią wiceprezydent Radomia Katarzyną Kalinowską, które w swoich przemowach życzyły uczniom wykazania się dojrzałością podczas nadchodzących egzaminów i dobrej zabawy na studniówce.

Maturzyści Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu już po raz kolejny łączą swoją zabawę z maturzystami I Liceum Ogólnokształcącego CN-B Feniks. Dyrektor ILO CN-B, Pani Ewa Kaim-Tulacha, złożyła uczniom również gratulacje i życzenia.

Studniówka odbyła się w Domu Weselnym „U Kowala”. Relacje fotograficzne oraz filmowe przygotowali obecni na przyjęciu przedstawiciele radomskich mediów – redakcje: CoZaDzień, Telewizji Dami, Radio Rekord, 7Dni, Echo Dnia.

zdjęcia: Piotr Nowakowski, CoZaDzień