29 listopada 2022

Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego OLIMPIJCZYK

Aktualności

W dniu 29 listopada 2022r o godzinie 17.30 do ZSB, ul. Kościuszki 7 odbyła się prezentacja zawodników Olimpijczyka Radom – medalistów MISTRZOSTW POLSKI 2022 w zapasach we wszystkich grupach wiekowych. Oczywiście, na spotkaniu nie mogło zabraknąć Naszych Sponsorów bez których n/w sukcesy nie byłyby możliwe – DZIĘKUJEMY ZA WSPIERANIE RADOMSKICH ZAPASÓW !

Jak podkreśliła nasza Pani Prezes Maria Świerczyńska, żaden Radomski Klub nie może się pochwalić takim sukcesami. Jak dodała, zapaśnicy „Olimpijczyka” w 2022 r. zdobyli 29 MEDALI we wszystkich grupach wiekowych !

Nasi Medaliści przygotowali pokaz zapaśniczy, w którym zaprezentowali swoje umiejętności akrobatyczne.

Na koniec Zarząd, Zawodnicy, Sponsorzy oraz Sympatycy Klubu stanęli do wspólnego zdjęcia.

Fot. Iwona Nabzdyk – Dziękujemy !