7 kwietnia 2024

Praktyki zawodowe i staże branżowe do Hiszpanii

Aktualności

Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że w niedzielę, 7 kwietnia 2024 roku, grupa naszych uczniów i nauczycieli wyruszyła na niezwykłą przygodę na praktyki zawodowe i staże branżowe do Hiszpanii!

Przez najbliższe dwa tygodnie 18 uczniów kierunku technik budownictwa z opiekunami, Panią Beatą Figarską-Wysocką oraz Panią Karoliną Musiałek-Białas, będzie miało okazję do nauki, doświadczenia nowych kultur, zawierania przyjaźni i poznawania fascynujących miejsc w Walencji. Natomiast grupa dziesięciu nauczycieli przedmiotów zawodowych bierze udział w stażach branżowych w Maladze, które są niezwykłą okazją do zdobycia nowych doświadczeń, poznania kultury oraz pogłębienia wiedzy zawodowej w międzynarodowym środowisku.

To dla nich ogromna szansa na rozwój osobisty i zawodowy. Trzymamy kciuki za niezapomniane przeżycia i wyjątkowe doświadczenia!

Projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000133295 dofinansowany w ramach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i Szkolenia zawodowe (VET).