31 sierpnia 2022

Podziękowania dla Pani Dyrektor Jolanty Skoczylas

Aktualności

W ostatnim dniu wakacji podziękowaliśmy Pani Dyrektor Jolancie Skoczylas za czas wspólnej pracy w Zespole Szkół Budowlanych. Kierowana przez Panią Dyrektor Jolantę Skoczylas Szkoła w ciągu ostatnich dwudziestu lat znalazła się w gronie najlepszych placówek edukacyjnych w regionie, zmieniła swoje oblicze i stała się rozpoznawalna w najlepszym tego słowa znaczeniu.


Z każdym rokiem budowanie marki przynosiło coraz lepsze efekty. To przede wszystkim zasługa Pani Dyrektor Jolanty Skoczylas. Dzięki zaangażowaniu, fachowej wiedzy, obowiązkowości, solidności, ogromnym pokładom cierpliwości, a przede wszystkim okazywanej w każdej chwili życzliwości pokonywaliśmy niejedną przeszkodę w drodze do rozwoju naszej Szkoły. Z kolei rzetelność, pasja i determinacja oraz wrażliwość na potrzeby uczniów i współpracowników, sprawiły, że dziś radomska Budowlanka jest doceniana na rynku edukacyjnym i wśród pracodawców.


Pani Dyrektor Jolancie Skoczylas dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość, szczery uśmiech, dobre słowo, dzielenie się wiedzą, także życiową, okazywaną życzliwość i wsparcie. Dyrektorem się bywa, człowiekiem się jest.


Życzymy spełnienia marzeń, osiągnięcia założonych celów, ciągłego uśmiechu, samych oddanych, przyjaznych i dobrych ludzi.


Z wyrazami szacunku Społeczność Zespołu Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu