8 listopada 2019

Narodowe Święto Niepodległości 2019

Aktualności

Uczniowie, nauczyciele i pozostali pracownicy Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu w piątek, 8 listopada 2019 r., uczcili Narodowe Święto Niepodległości.

Uroczysta akademia, podczas której wystąpiło kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły zgromadziła uczniów klas drugich, trzecich i czwartych oraz pierwszoklasistów, którzy przy tej okazji złożyli ślubowanie.

Mogliśmy podziwiać występy wokalne, instrumentalne, taneczne, aktorskie oraz sportowe. Całość była ilustrowana zdjęciami i filmami dotyczącymi historii szkoły, która ma niemal tyle lat co nasza Niepodległa Ojczyzna.

Uroczystość powstała według scenariusza i w reżyserii p. Marioli Pacholec. Przy realizacji przedstawienia współpracowali nauczyciele: Marek Sawicki, Marek Szczygielski, Sylwia Jachimkowska (dekoracje, apel, konf.), Jerzy Sawicki (przygotowanie tancerzy), Zdzisław Kolanek i Łukasz Fafiński (przygotowanie pokazu zapaśników), Jarosław Basaj (film o historii szkoły).