1 lutego 2023

Mocna ekipa na warsztatach szkolnych – Flugger, Graco, Flex!

Aktualności

Uczniowie szkoły branżowej pierwszego stopnia o profilu monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz technikum robót wykończeniowych w budownictwie wraz z nauczycielami wzięli udział w profesjonalnym szkoleniu prowadzonym przez przedstawicieli firm: Flex, Flugger i Graco.

Zapoznali się z produktami i elektronarzędziami, które będą wykorzystywać w swojej zawodowej pracy. Uczestnicy zajęć poznali profesjonalne farby i szpachle Flugger, agregaty Graco do ich nakładania oraz elektronarzędzia Flex do prac wykończeniowych.

Najbardziej zaangażowani uczniowie otrzymali upominki.


Zobacz filmy z warsztatów udostępnione na stronie firmy Flex:

film_1 film_2 film_3 film_4

Bardzo dziękujemy za szkolenie! Zapraszamy ponownie!”