27 marca 2023

Międzyszkolny konkurs o Kazimierzu Wielkim

Aktualności

Międzyszkolny konkurs o Kazimierzu Wielkim odbył się 27 marca 2023 roku. Składał się z testu wiedzy o patronie Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu oraz z prezentacji multimedialnej. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 20 w Radomiu przygotowana przez panią Agatę Nędzi. Drugie miejsce zdobyli reprezentanci Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomiu, których opiekunką była pania Żaneta Maziarska.

Organizatorzy przyznali również indywidualne nagrody dla osób, które najlepiej poradziły sobie z testem. Pierwsze miejsce zdobyła Maria Wójcicka z PSP 20, drugie Błażej Prokop, a trzecie Krzysztof Buras, obaj reprezentujący PSP 3.

Nagrody wręczała Pani Maria Świerczyńska, Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu. Konkurs o patronie szkoły Kazimierzu Wielkim organizowany jest od 2014 roku przez nauczycieli historii: Iwonę Nabzdyk, Sylwię Jachimkowską i Janusza Chrzanowskiego.