20 listopada 2023

MATEMATYKA W PRAKTYCE – I Powiatowy Konkurs Matematyczny

Aktualności

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu zaprasza uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej do udziału I POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM „Matematyka w praktyce”

Celem konkursu jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów szkoły podstawowej oraz nawiązanie współpracy pomiędzy nauczycielami Zespołu Szkół Budowlanych i nauczycielami matematyki w szkołach podstawowych. Konkurs daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jeszcze przed egzaminem ósmoklasisty.

Mamy ogromną nadzieję, że udział w organizowanym przez naszą szkołę konkursie będzie ciekawą propozycją dla tych uczniów, którzy są szczególnie zainteresowani matematyką. Zachęcamy wszystkich nauczycieli, a za ich pośrednictwem – uczniów do spróbowania swoich sił w rywalizacji z rówieśnikami naszego regionu.

Konkurs składa się z II etapów. Harmonogram oraz szczegóły konkursu wraz załącznikami znajdują się załączonym regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na zgłoszenia do dnia 08 stycznia 2024 r.

Regulamin Powiatowego Konkursu Matematycznego „Matematyka w praktyce”

Karta zgłoszenia szkoły Konkurs matematyczny „Matematyka w praktyce”

RODO Konkurs matematyczny „Matematyka w praktyce

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w II etapie Konkursu „Matematyka w praktyce”