18 stycznia 2022

Laureaci konkursu Złota Kielnia

Aktualności

Mikołaj Kaczmarek, uczeń klasy 3TK, zajął trzecie miejsce w 50. edycji Finałów Okręgowych Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w konkurencji: Montaż systemów suchej zabudowy. W najbliższym czasie Mikołaj weźmie udział w zawodach centralnych „Złotej Kielni”, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury w Poznaniu.
Dobre miejsce zajął też Dominik Osuch, uczeń klasy 3Tp. Do Turnieju przygotowali uczniów nauczyciele Pan Sylwester Wesołowski i Pan Marcin Moskwa.
Dobry wynik w kwalifikacji Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich osiągnął Mirosław Bielecki z klasy 2 MTp, którego do eliminacji przygotował Pan Ryszard Kaczyński.
Turniej odbył się w Lublinie 16 stycznia 2022, a startowało 63 uczniów z całej Polski.
Gratulujemy !