25 kwietnia 2023

Konkurs Poezji i Recytacji

Aktualności

Młodzieżowa Rada Miasta Radomia organizuje Konkurs Poezji I Recytacji skierowany do uczniów i uczennic radomskich szkół ponadpodstawowych. We współpracy z XII Liceum Ogólnokształcącym odbędzie się on 30  maja 2023 r. w siedzibie XII LO przy ulicy Osiedlowej 36. W konkursie uczestnicy mają do wyboru dwie kategorie: poezja oraz recytacja.

W kategorii poezji każdy uczestnik może przesłać jedną pracę poetycką własnego autorstwa na dowolny temat.

W kategorii recytacji uczestnicy będą prezentować wystąpienia recytatorskie w dniu konkursu. Każdy uczestnik będzie mógł wyrecytować jeden dowolny utwór literacki, nie przekraczając 3 minut.

Zgłoszenia w obu kategoriach jeszcze  trwają.

Poniżej przesyłamy niezbędne linki:

Z poważaniem, Mikołaj Maksymiuk Przewodniczący MRM Radomia