3 listopada 2022

Konkurs na dekorację z dyni!

Aktualności

Konkurs na dyniowe dekoracje spotkał się z dużym zainteresowaniem! Gratulujemy wszystkim kreatywnosci, a zwycięzcom szczególnie!
I miejsce – Zuzanna Muszyńska i Oliwia Witczak
II miejsce ex aequo – Cezary Kosna i Szymon Pająk oraz Oliwia Serafin
III miejsce ex aequo – Nikolas Kaczmarczyk, Julia Gadajska oraz Kinga Mroczkowska i Oliwia Wójcik


Nauczyciele języka angielskiego w ZSB zapraszają do udziału w konkursie na dekorację-dynię. Ważne są: pomysłowość, estetyka wykonania i wkład pracy – które będą oceniane przez jury. Technika wykonania i wielkość dyni jest dowolna. Można je przygotować indywidualnie lub w parach. Prace należy przynieść do 27. października do swojego nauczyciela języka angielskiego. Ogłoszenie wyników 28. października. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.