12 kwietnia 2024

DZIEŃ OTWARTY

Aktualności

12 kwietnia 2024roku odbył się dzień otwarty, podczas którego została zaprezentowana oferta edukacyjna na rok szkolny 2024/25. Od rana na szkolnych korytarzach można było spotkać uczniów ze szkół podstawowych. Jedni przychodzili grupkami inni z rodzicami. Jak powiedziała dyrektor szkoły Maria Świerczyńska, odwiedziło nas ponad 170 uczniów i uczennic, a młodzież naszej szkoły chętnie pełniła rolę gospodarzy, oprowadzając gości po placówce.
Dla odwiedzających przygotowane zostały konkursy, pokazy chemiczne i fizyczne, sparing zapaśników, turniej halowej piłki nożnej, pokazy filmów w sali kinowej i studio szkolnej telewizji. Goście mogli również zobaczyć nowoczesne pracownie niedawno otwartego Branżowego Centrum Umiejętności – Prace Wykończeniowe.

Zobacz zdjęcia w galerii z dnia otwartego, 12 kwietnia 2024 r.


Zobacz ofertę Szkoły (filmy i plakaty informacyjne):