25 lutego 2019

DNI OTWARTE

Aktualności

W piątek i w sobotę, 22 i 23 marca, młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów tłumnie odwiedziła naszą szkołę. Podczas Dni Otwartych przybyło do nas około 800 osób.

Uczniowie i nauczyciele przygotowali liczne atrakcje dla gości. Między innymi odbyły się warsztaty filmowe, pokazy zapaśnicze, lekcje z przygotowania zawodowego oraz pokazy doświadczeń chemicznych. Można było zwiedzić każdy zakątek szkoły. W holu wejściowym na wchodzących czekali gospodarze oraz specjalnie na tę okazję przygotowane przekąski. 

Smaczne potrawy serwowane były również obok pokoju nauczycielskiego na świątecznym kiermaszu, z którego dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne, m.in. śniadanie wielkanocne dla osób samotnych objętych opieką MOPS-u.

W roli gospodarzy oprowadzających gości po szkole znakomicie sprawdzili się obecni uczniowie. Opowiadali o zajęciach i specyfice placówki oraz przedstawiali nauczycieli. Atrakcji naprawdę nie brakowało.

Wielu z przybyłych ósmoklasistów szkół podstawowych i trzecioklasistów gimnazjalnych na pewno zobaczymy w naszej szkole ponownie. Bo bardzo spodobała im się nasza szkoła, jak mówili.

Dni Otwarte w Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu, ul. Kościuszki 7 odbyły się w piątek, 22 marca, w godzinach: 9. – 16. oraz w sobotę, 23 marca, w godzinach: 9. – 13.