29 listopada 2022

Centrum Szkolenia Knauf – II tura szkoleń dla uczniów ZSB

Aktualności

Dziewiętnastu uczniów z klas: 4wp, 4bdp i 3wp już po raz drugi uczestniczyło w szkoleniu dotyczącym systemów suchej zabudowy w Centrum Szkolenia Knauf. Zajęcia odbyły się 28 i 29 listopada 2022 r. w Kleszczowie.

W części teoretycznej szkoleniowcy przedstawili szeroką gamę produktów firmy Knauff Sp. z o.o. Zaprezentowano systemy sufitowe, ścienne oraz obróbkę powierzchni.

W części praktycznej uczniowie wykonywali przedściankę oraz ściankę z otworem drzwiowym przy użyciu fachowego sprzętu.

Podczas szkolenia był też czas na zwiedzenie fabryki Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o., która produkuje szeroką gamę chemii budowlanej m.in. gotowe masy szpachlowe i emulsje gruntujące. Opiekę nad uczniami pełnili nauczyciele: Bartosz Mazur i Maciej Rokiciński, którzy nawiązali współpracę z firmą oraz pozyskali materiały edukacyjno-szkoleniowe dla szkoły.