13 stycznia 2023

Castorama wspiera młodych fachowców

Aktualności

Firma Castorama od wielu lat wspiera Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu. Pan Radosław Żebrowski w imieniu marketu budowlanego Castorama stale przekazuje szkole materiały budowlane na zajęcia praktycznej nauki zawodu.


W roku szkolnym 2022/2023 dyrektor sklepu Castorama w Radomiu Pani Joanna Chylak postanowiła zwiększyć pomoc i objęła patronatem zajęcia praktyczne w zawodzie: roboty wykończeniowe. Firma Castorama przekazała szkole elektronarzędzia firmy Erbauer w postaci wkrętarek i młotowiertarek za ponad 5000 zł. Wraz ze sprzętem, otrzymaliśmy pomoc w postaci darmowego serwisu przekazanych elektronarzędzi.


Nasi uczniowie, przyszli fachowcy, doceniają pomoc i bardzo chętnie pracują, korzystając z przekazanych elektronarzędzi, a nauczyciele uczący w zawodzie: roboty wykończeniowe zostali zapoznani ze sprzętem Erbauer przez pracowników Castoramy.


Niezmiernie cieszy również to, że Castorama chce rozbudowywać park narzędzi w naszej szkole, by młodzi fachowcy pracowali na nowoczesnym, niezawodnym i bezpiecznym sprzęcie.


Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor i wszystkim pracownikom Castoramy, którzy biorą udział w tym projekcie.