12 kwietnia 2023

Bosch Termotechnika Szkoli – konkurs wiedzy

Aktualności

Uczniowie technikum inżynierii sanitarnej (2osp, 3osp) wzięli udział w IX edycji „Bosch Termotechnika Szkoli”. Program ten ma na celu poszerzanie wiedzy na temat nowoczesnych systemów grzewczych, zapoznanie z technologiami wykorzystywanymi w urządzeniach marki Bosch oraz ułatwienie startu w zawodzie instalatora urządzeń grzewczych.

Kuba Winiarski i Aleksander Szewczuk (klasa 2osp) zdobyli nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w teście wiedzy z zakresu Pompy Ciepła i Rekuperacji. Nagrody ufundowane przez firmę Bosch wręczyła Dyrektor ZSB w Radomiu, pani Maria Świerczyńska.

Za sukcesami uczniów stoją nauczyciele praktycznej nauki zawodu – pan Jan Sosiński i pan Sylwester Bańczak. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno uczniom jak i nauczycielom.