20 września 2019

Nauczycielka ZSB w gronie 36 najlepszych!

Aktualności

 Pani Małgorzata Szkutnik-Kijak, która w Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu jest nauczycielką rysunku i dokumentacji budowlanych, znalazła się w gronie 36 najlepszych z najlepszych! Gratulujemy!!!

– Świetne wykształcenie, ale i duża wiedza praktyczna, wzmocnione zapałem, otwartością w pracy z młodymi ludźmi oraz tą cenną umiejętnością znalezienia w młodym człowieku pierwiastka niezwykłości. Tak możemy mówić o tegorocznych laureatach konkursu na opiekunów stypendystów. To 36. fantastycznych pedagogów, wzorów do naśladowania. Gratuluję i przede wszystkim dziękuję wszystkim nagrodzonym nauczycielom – stwierdził marszałek Adam Struzik podczas uroczystości wręczenia nagród dla nauczycieli w drugiej edycji konkursu „Opiekun Stypendysty 2018/2019”.

Do udziału w drugiej edycji konkursu „Opiekun stypendysty 2018/2019” samorząd Mazowsza zaprosił nauczycieli, pedagogów szkolnych oraz doradców zawodowych, którzy sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami realizującymi projekty edukacyjne w ramach dwóch programów stypendialnych samorządu Mazowsza („Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” oraz „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”) w ubiegłym roku szkolnym.

Źródło informacji i zdjęcia: https://www.mazovia.pl/dla-mediow/informacje-prasowe/art,4561,mazowsze-nagradza-nauczycieli-znamy-laureatow-ii-edycji-konkursu-opiekun-stypendysty-20182019.html